niedziela, 18 maja 2014

naprawdę padało..


Solidnie lało.
Gdynia w tym czasie była słoneczna .. mieliśmy szczęście 
ot ,taki spacerowy deszcz ..ale dalej w Polsce! 
Może już  nie będzie tak intensywnie padać ..
może się wreszcie  "wypadało"..!! 
 Następny , życiodajny  zwykły nie szalejący
 nie wzbierający w rzekach deszcz 
.. tylko w nocy .. i z umiarem.


11 komentarzy:

 1. I znowu te artystycznie przedstawione postacie kobiet pod kolorowymi parasolkami.
  Brawo Olu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię to zdjęcie i mam je w kilku wersjach..to zasługa uczniów Liceum Plastycznego w Orłowie .. mieli warsztaty a to jest .. tzw. backstage, z daleka, z tarasu Tawerny Orłowskiej.. :)

   Usuń
 2. Olu, kapitalne zdjęcie! Tyle razy byłam w Orłowie, a na Twoich fotografiach ciągle odkrywam to miejsce na nowo, dziękuję za możliwość obejrzenia:-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło Marto..1 Orłowo to rzeczywiście miejsce do odkrywania ciągle na nowo..tam zawsze się coś dzieje ..:) A ten backstage kiedyś publikowałam w innej wersji ..chyba b&w .. :)

   Usuń
 3. Fajne zdjęcie Olu, a pogodowo zrobiło się u mnie ciepło i słonecznie. Osobiście lubię wiosenne i letnie deszcze ( oczywiście umiarkowane), ale zawsze wprowadzają oczyszczenie i świeżość. U mnie w okolicy irysy i peonie w kwiecie. Kasztany i bzy już przekwitają. Nad morzem proces wegetacji jest z reguły chyba nieco spóźniony? Ale może się mylę. Pozdrawiam z podwarszawskiego miasta ogrodu Włochy. http://www.miastoogrodwlochy.pl/. ss

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaa! Zgadza się! u nas zawsze nieco później wegetacja .. bzy w pełnym rozkwicie .. morska bryza i ciepełko ..tak ma być przez kilka dni .Włochy śliczna miejscowość ..byłam raz będąc dzieckiem czyli wieki całe temu..chętnie kliknę w link..Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z ciekawością pooglądam i poczytam !! Bardzo zgrabnie prowadzona strona .Dziękuję .. mam rodzinę w Warszawie ,konkretnie i braciszka i córkę i nieco więcej rodzinki .. z przyjemnością odwiedzę... wirtualnie i okolice! :) :)

   Usuń
 5. Czasami przychodzi nam stać nie tylko tyłem do innych, co też tyłem do samego siebie. Dziękuję, że każde Twoje zdjęcie jest dla mnie inspiracją to patrzenia uważniej wokół siebie. Uściski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to bardzo istotne co napisałaś Małgosiu! często tak właśnie jest ..do siebie i do innych ..
   a i nie bez kozery parasolki mają takie właśnie kolory , bo i tak można interpretować to zdjęcie .Dziękuję Małgosiu .Ola

   Usuń
 6. Witaj Olu!
  Fajne zdjęcie i daje dużo do myślenia.
  dziękuję za odwiedziny i komentarz.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Michał

  OdpowiedzUsuń
 7. jest w tm zdjęciu coś intrygującego

  OdpowiedzUsuń